STYLISTA MARIUSZ SZYMOJKO

Dał nazwę naszym salonom, bo któż inny, jak nie on, miałby podpisać się nazwiskiem pod magią tych miejsc. Mówi się o nim, że jest „stylistą gwiazd”, bo w jego ręce wiele postaci z pierwszych stron gazet oddało swoje fryzury. Sprawuje opiekę techniczną i artystyczną nad zespołami w obydwu placówkach – na warszawskim Mokotowie i w Julianowie.


Doświadczenie zdobywał w Paryżu, potem szlify zbierał także w Izraelu, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech. Fryzjerstwem zajmuje się od trzynastu lat, choć miłość do pracy z włosami tkwiła w nim od zawsze. Widzi swój zawód jako hybrydę wielu technik rzeźby z pielęgnacją urody. Uważa, że odpowiednio dobrana fryzura może zupełnie poprawić nastrój człowieka. Lubi mawiać, że jest szczęśliwym człowiekiem – bo robi to, co naprawdę kocha. Poza fryzjerstwem zajmuje się także projektowaniem ubrań i mebli, malarstwem, a także dekoracją wnętrz – spod jego ręki wyszły przestrzenie między innymi salonów O!Fryzjerzy. Jest bardzo wymagający, ale wymaga… przede wszystkim od siebie.


ZOBACZ FILM

Mariusz Szymojko LA

Promocje i Oferta Specjalna

10% DLA NOWYCH KLIENTÓW

10% rabatu na pierwszą usługę w naszych salonach!


POZNAJ SZCZEGÓŁY

50% RABATU NA PIELĘGNACJĘ WŁOSÓW

50% rabatu na jednorazową usługę pielęgnacji włosów komórkami macierzystymi przy wykonaniu innej dowolnej usługi.


POZNAJ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE DLA TWOICH WŁOSÓW

Używamy wyłącznie najlepszych profesjonalnych kosmetyków – ta zasada towarzyszy nam od samego początku. Tylko wtedy, gdy sięgamy po przetestowane produkty, jesteśmy w stanie wypracować najdoskonalszy efekt. Doskonale znamy różnorodną specyfikę włosów, dlatego z troską podchodzimy do każdego klienta, a nasz wykwalifikowany zespół wie, jak istotnym jest dobranie odpowiednich środków do każdego klienta indywidualnie.