SALON WORONICZA 31, TYLKO PROFESJONALIŚCI

Czas na prawdziwą metamorfozę na głowie.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
SALON FRYZJERSKI QBIK WORONICZA 31

Nieograniczona kreatywność i solidny warsztat: to dwie podstawy, które muszą spełniać nasi fryzjerzy i styliści.
W salonie na Woronicza stawiamy na indywidualizm każdego z nich.


Stylista fryzjer

Agata

W zawodzie od sześciu lat. Poczucie spełnienia zawodowego przynoszą jej strzyżenia tak damskie, jak i męskie, choć – jak sama mówi – najlepiej czuje się w koloryzacjach. Nie wyobraża sobie wykonywania innej pracy, bo fryzjerstwo przynosi jej to, co lubi najbardziej: uśmiech zadowolonego klienta.

Stylista fryzjer

Yana

Fryzjerstwo dla niej to nie tylko zawód, ale ostateczny wynik całej twórczej natury, który swój początek miał na Cyprze, 10 lat temu. "Z biegiem lat, zdałam sobie sprawę, że włosy to nie tylko zawód dla mnie - to pasja która inspiruje mnie do stworzenia nowego obrazu, nowego nastroju i nowych emocji: bez znaczenia czy chodzi o upięcie okolicznościowe, nowy kolor, strzyżenie, a może nawet makijaż. Zmiana na lepsze zaczyna się od naszej decyzji. Zmieńmy się więc razem!

Stylista fryzjer

Agnieszka

Jako fryzjer pracuje już od siedmiu lat. Specjalizuje się w najrozmaitszych koloryzacjach. Nie boi się odważnych strzyżeń zarówno damskich, jak i męskich. Ale jej prawdziwą miłością są… ogromne metamorfozy. To właśnie w nich widzi sens swojej pracy.

Promocje i Oferta Specjalna

10% DLA NOWYCH KLIENTÓW

10% rabatu na pierwszą usługę w naszych salonach!


POZNAJ SZCZEGÓŁY

50% RABATU NA PIELĘGNACJĘ WŁOSÓW

50% rabatu na jednorazową usługę pielęgnacji włosów komórkami macierzystymi przy wykonaniu innej dowolnej usługi.


POZNAJ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE DLA TWOICH WŁOSÓW

Używamy wyłącznie najlepszych profesjonalnych kosmetyków – ta zasada towarzyszy nam od samego początku. Tylko wtedy, gdy sięgamy po przetestowane produkty, jesteśmy w stanie wypracować najdoskonalszy efekt. Doskonale znamy różnorodną specyfikę włosów, dlatego z troską podchodzimy do każdego klienta, a nasz wykwalifikowany zespół wie, jak istotnym jest dobranie odpowiednich środków do każdego klienta indywidualnie.