KOMÓRKI MACIERZYSTE, BOTOKS NA WŁOSY, ZAGĘSZCZANIE I PRZEDŁUŻANIE, PROSTOWANIE KREATYNOWE

Najwyższa jakość usług i kosmetyków

KOMÓRKI MACIERZYSTE

Mocno zniszczone włosy wymagają dogłębnego, jak najintensywniejszego wsparcia. Zapewnić może go aktywacja komórek macierzystych, która pozwoli je zregenerować, a także dodatkowo nawilżyć. Preparaty stosowane przez naszych fryzjerów zawierają arganowe komórki macierzyste do włosów mocno przesuszonych (celem regeneracji ich), matowych (dla wzmocnienia połysku), a także zrujnowanych zabiegami chemicznymi (służące do ich rekonstrukcji). Zaaplikowane podczas zabiegu komórki macierzyste posłużą do prawidłowego wzrostu włosów, co w przyszłości może uchronić przed ich wypadaniem.

BOTOKS NA WŁOSY

Botoks nie zawsze kojarzy nam się dobrze – wykonany niepoprawnie w obrębie twarzy często daje skutki zupełnie odwrotne od zamierzonych. Botoks stosowany na włosy jest jednak zupełnie czymś innym: to przywracanie właściwego stanu włosów, uszkodzonych uprzednio przez częste zabiegi koloryzacji, przesuszaniem, zmianami diety, a także wszelkimi innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Zabieg, podczas którego na włosy nakładany jest botoks, trwa stosunkowo krótko, a efekt głębokiego odżywienia i zwiększonej odporności na czynniki zewnętrzne widać od razu. Ponadto należy zauważyć, iż gołym okiem widoczne jest tuż po zabiegu zwiększenie objętości włosów, które stają się lśniące i odmłodzone.

ZAGĘSZCZANIE I PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Metoda TAPE ON, zwana inaczej „metodą kanapkową”, to sposób na zagęszczenie i przedłużenie włosów, zyskujący popularność wśród wielkich gwiazd ekranu. Dlaczego? Ponieważ sposób ten wydaje się być zupełnie nieinwazyjnym, gdyż nie obciąża naszych fryzur, a dzięki przezroczystej i lekkiej taśmie, umieszczanej tuż przy samej linii naszych naturalnych włosów, włosy doczepione nie odznaczają się i nie kołtunią tych, które już mamy. Co więcej – taśma jest niewidoczna gołym okiem, a to z kolei sprawia, iż fryzury z doczepami można dowolnie wiązać i układać. W tej metodzie nie używamy żadnych gorących klejów, dzięki czemu nie ma mowy o uszkodzeniach włosów naturalnych podczas zdejmowania włosów doczepionych.

PROSTOWANIE KERATYNOWE

Keratynowe prostowanie włosów to innowacyjny sposób na elektryzujące i puszące się włosy. Podczas tego zabiegu wykwalifikowany fryzjer wprowadza w strukturę włosa – za pomocą rozgrzanej prostownicy – keratynę, która odtąd będzie odpowiadała za jego sprężystość. Choć każdy z nas posiada ją we włosach, to podczas wszelkich metod stylizacji, a także w skrajnych warunkach pogodowych – podczas ostrych mrozów oraz przy wystawianiu się na promienie słoneczne – doprowadzamy do powstawania ogromnych jej ubytków. Po tym zabiegu fryzura będzie już odporna na zewnętrzne czynniki atmosferyczne, a także na działania chemiczne i mechaniczne, a kosmyki staną się wyraźnie lśniące.Promocje i Oferta Specjalna

10% DLA NOWYCH KLIENTÓW

10% rabatu na pierwszą usługę w naszych salonach!


POZNAJ SZCZEGÓŁY

50% RABATU NA PIELĘGNACJĘ WŁOSÓW

50% rabatu na jednorazową usługę pielęgnacji włosów komórkami macierzystymi przy wykonaniu innej dowolnej usługi.


POZNAJ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE DLA TWOICH WŁOSÓW

Używamy wyłącznie najlepszych profesjonalnych kosmetyków – ta zasada towarzyszy nam od samego początku. Tylko wtedy, gdy sięgamy po przetestowane produkty, jesteśmy w stanie wypracować najdoskonalszy efekt. Doskonale znamy różnorodną specyfikę włosów, dlatego z troską podchodzimy do każdego klienta, a nasz wykwalifikowany zespół wie, jak istotnym jest dobranie odpowiednich środków do każdego klienta indywidualnie.