MARIUSZ SZYMOJKO Z NAGRODĄ GALI BEAUTY STARSSalon O!Fryzjerzy z nagrodą specjalną Gala Beauty Stars dla najlepszego salonu fryzjerskiego w Polsce!

To dla nas ogromne wyróżnienie, nie tylko ze względu na prestiż całego wydarzenia, ale przede wszystkim przez fakt, że wyboru dokonaliście Wy. Na uczestników konkursu Gala Beauty Stars głosują bowiem klienci i pacjenci salonów. Do półfinału w każdej kategorii przechodzi 6 najwyżej notowanych uczestników. Półfinaliści poddani są rzetelnemu badania pod względem obsługi pacjentów i klientów, a także merytorycznej ocenie doradców kapituły, reprezentujących poszczególne branże.

W tym roku w plebiscycie wzięły udział 64 gabinety, kliniki, salony oraz hotele SPA. Czytelnicy wyróżnili swoje ulubione miejsca w 5 kategoriach: gabinety medycyny estetycznej, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne, salony fryzjerskie i hotele SPA.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, byście nigdy nie mieli wątpliwości, że zasłużyliśmy na nagrodę Gala Beauty Stars.

ZOBACZ FILM

Gala Beauty Stars

STYLISTA MARIUSZ SZYMOJKO

Magię tego miejsca stworzył Mariusz Szymojko. Mówi się o nim, że jest „stylistą gwiazd”, bo w jego ręce wiele postaci z pierwszych stron gazet oddało swoje fryzury. Sprawuje opiekę techniczną i artystyczną nad zespołem na warszawskim Mokotowie.


Doświadczenie zdobywał w Paryżu, potem szlify zbierał także w Izraelu, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech. Fryzjerstwem zajmuje się od trzynastu lat, choć miłość do pracy z włosami tkwiła w nim od zawsze. Widzi swój zawód jako hybrydę wielu technik rzeźby z pielęgnacją urody. Uważa, że odpowiednio dobrana fryzura może zupełnie poprawić nastrój człowieka. Lubi mawiać, że jest szczęśliwym człowiekiem – bo robi to, co naprawdę kocha. Poza fryzjerstwem zajmuje się także projektowaniem ubrań i mebli, malarstwem, a także dekoracją wnętrz – spod jego ręki wyszły przestrzenie między innymi salonu O!Fryzjerzy. Jest bardzo wymagający, ale wymaga… przede wszystkim od siebie.


ZOBACZ FILM

Mariusz Szymojko LA

Promocje i Oferta Specjalna

10% DLA NOWYCH KLIENTÓW

10% rabatu na pierwszą usługę w naszych salonach!


POZNAJ SZCZEGÓŁY

50% RABATU NA PIELĘGNACJĘ WŁOSÓW

50% rabatu na jednorazową usługę pielęgnacji włosów komórkami macierzystymi przy wykonaniu innej dowolnej usługi.


POZNAJ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE DLA TWOICH WŁOSÓW

Używamy wyłącznie najlepszych profesjonalnych kosmetyków – ta zasada towarzyszy nam od samego początku. Tylko wtedy, gdy sięgamy po przetestowane produkty, jesteśmy w stanie wypracować najdoskonalszy efekt. Doskonale znamy różnorodną specyfikę włosów, dlatego z troską podchodzimy do każdego klienta, a nasz wykwalifikowany zespół wie, jak istotnym jest dobranie odpowiednich środków do każdego klienta indywidualnie.