SALON W JULIANOWIE, TYLKO PROFESJONALIŚCI

Czas na prawdziwą metamorfozę na głowie.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ
SALON FRYZJERSKI W JULIANOWIE

Nieograniczona kreatywność i solidny warsztat: to dwie podstawy, które muszą spełniać nasi fryzjerzy i styliści.
W salonie w Julianowie stawiamy na indywidualizm każdego z nich.


Stylista fryzjer

Asia

W zawodzie od niemal osiemnastu lat. Podkreśla, że dobry fryzjer, to taki, który wciąż chce się kształcić, dlatego jak najczęściej stara się uczestniczyć w najrozmaitszych szkoleniach. W poszukiwaniu najbardziej wyszukanych inspiracji… podróżuje po świecie.

Stylista fryzjer

Yana

Fryzjerstwo dla niej to nie tylko zawód, ale ostateczny wynik całej twórczej natury, który swój początek miał na Cyprze, 10 lat temu. "Z biegiem lat, zdałam sobie sprawę, że włosy to nie tylko zawód dla mnie - to pasja która inspiruje mnie do stworzenia nowego obrazu, nowego nastroju i nowych emocji: bez znaczenia czy chodzi o upięcie okolicznościowe, nowy kolor, strzyżenie, a może nawet makijaż. Zmiana na lepsze zaczyna się od naszej decyzji. Zmieńmy się więc razem!

Promocje i Oferta Specjalna

10% DLA NOWYCH KLIENTÓW

10% rabatu na pierwszą usługę w naszych salonach!


POZNAJ SZCZEGÓŁY

50% RABATU NA PIELĘGNACJĘ WŁOSÓW

50% rabatu na jednorazową usługę pielęgnacji włosów komórkami macierzystymi przy wykonaniu innej dowolnej usługi.


POZNAJ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE DLA TWOICH WŁOSÓW

Używamy wyłącznie najlepszych profesjonalnych kosmetyków – ta zasada towarzyszy nam od samego początku. Tylko wtedy, gdy sięgamy po przetestowane produkty, jesteśmy w stanie wypracować najdoskonalszy efekt. Doskonale znamy różnorodną specyfikę włosów, dlatego z troską podchodzimy do każdego klienta, a nasz wykwalifikowany zespół wie, jak istotnym jest dobranie odpowiednich środków do każdego klienta indywidualnie.